pracca Od 17.12.2020r. . w KP PSP w Szczytnie trwa nabór do służby cywilnej na stanowisko inspektor ds. organizacyjnych w sekcji organizacyjno-kadrowej.

Chętnych zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem o naborze zamieszczony w załączniku poniżej.

W tym przedświątecznym okresie, strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie, wraz z druhami Ochotniczych Straży Pożarnych przygotowali dla mieszkańców naszego rejonu akcję społeczną, proponującą zakup CZUJKI jako świątecznego prezentu dla naszych najbliższych!

Rozpoczął się sezon grzewczy a wraz z nim wzrasta ryzyko pojawienia się śmiertelnych przypadków zatruć osób tlenkiem węgla (czadem) z uwagi na niewłaściwe eksploatowanie urządzeń grzewczych.

Przyczyną tragedii może być niewiedza, zaniedbanie, czy wadliwa instalacja odprowadzania spalin.

kalendarz

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursach, które są integralną częścią naszego kalendarza plakatowego na 2021 rok.

W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, strażacy nie pojawią się w szkołach, ale chcemy dotrzeć do uczniów oraz pedagogów drogą elektroniczną.

W tym roku mamy dla Was cztery ciekawe konkursy, dla każdej grupy wiekowej ze szkół podstawowych.