W Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie, 21 lutego br. odbyła się akcja edukacyjna "Ratujemy i uczymy ratować" organizowana przez uczniów dla uczniów.

W dniu 18 lutego 2020 r. na terenie sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie odbył się turniej eliminacyjny do XXI Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Strażaków w Piłce Siatkowej.

14 lutego 2020 r. o godz. 10:00 w Sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie rozpoczęła się narada roczna, podsumowująca działalność KP PSP w Szczytnie w roku 2019.

W nowym roku strażacy szczycieńskiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie brali udział w prelekcjach na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa w trakcie zimowego wypoczynku.

Po raz kolejny pracownicy Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie, wzięli udział w zbiórce pieniędzy dla dzieci z rodzin zastępczych powiatu szczycieńskiego. Zbiórka została przeprowadzona przez Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych ,,Lepsze dzieciństwo” na przełomie roku 2019/2020.