Zakończyła się w naszej komendzie zbiórka pieniędzy dla dzieci z rodzin zastępczych powiatu szczycieńskiego. Zbiórka została przeprowadzona przez Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych ,,Lepsze dzieciństwo” i trwała przez miesiąc grudzień 2018r..

31 grudnia 2018r. zebrane pieniądze zostały przekazane w zaplombowanym pojemniku pani Ewie Miłońskiej skarbnik stowarzyszenia , która na co dzień pełni funkcję koordynatora pieczy zastępczych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodziny w Szczytnie. W obecności członków stowarzyszenia Komendant Powiatowy PSP w Szczytnie bryg. Grzegorz Rybaczyk dokonał symbolicznego przecięcia plomby. Pani Ewa wraz z członkinią stowarzyszenia panią Danutą Zbrzeźniak, która to przedstawiła na początku grudnia pomysł zbiórki w naszej komendzie, przeliczyły zebrane pieniądze. Zebrana kwota wyniosła 690zł.

Wierzymy, że zebrane pieniądze przez pracowników Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie, w pewien sposób pomogą w realizacji działań stowarzyszenia na rzecz dzieci z rodzin zastępczych w naszym powiecie.

Opracował: kpt. Łukasz Wróblewski