Po raz kolejny pracownicy Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie, wzięli udział w zbiórce pieniędzy dla dzieci z rodzin zastępczych powiatu szczycieńskiego. Zbiórka została przeprowadzona przez Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych ,,Lepsze dzieciństwo” na przełomie roku 2019/2020.

27 stycznia 2020r. zebrane pieniądze zostały przekazane w zaplombowanym pojemniku prezesowi Marcinowi Matłochowi oraz wiceprezes pani Agnieszce Wierzchowskiej. W obecności członków stowarzyszenia Komendant Powiatowy PSP w Szczytnie st.bryg. Grzegorz Rybaczyk dokonał symbolicznego przecięcia plomby. Pani Agnieszka wraz z panem Marcinem, przeliczyli zebrane pieniądze. Zbiórka wyniosła 780zł.

Wierzymy, że zebrane pieniądze przez pracowników Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie, w pewien sposób pomogą w realizacji działań stowarzyszenia na rzecz dzieci z rodzin zastępczych w naszym powiecie.

Opracował: kpt. Łukasz Wróblewski

Zdjęcia: Marta Sylwestrzak